Yükleniyor..

Musteriler

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Anıl Çetinkaya

Ankara Minimax Servis’e giderken aklımda soru işaretleri vardı.. Ancak ilk karşılama anından itibaren güven hissi duyacağınız.. teslim alana kadar sizinle ilgilenen ve sorularınıza doğru dürüst cevap veren ve sıkıntınızı gidermeye çalışan ender firmalardan biri.. tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.. Ayrıca herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim…

Mehmet Yıldırım

Minimax Servis’in ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Güler yüzlü profosyenel’ce işlerini yapıyor ayrıca emeği geçen diğer diğer bütün arkadaşlara teşekkür eder işlerinde her zaman başarılar diliyorum SAYGILARIMLA

Nigar Taşan

Bugün arabamı onarım/hasar tespiti için bıraktım. En kısa zamanda geri döneceklerine emin olarak, özveri ile çalışan herkese teşekkür ederim.

Yunus Emre Demirbaş

Aracımın bagaj kısmı onarım sonrası su alıyor bakılması ricasıyla gittim. Servis Müdürü Mehmet bey özel olarak ilgilendi ve sorunumu çözdü. önceki onarımda orjinal gibiydi. Bizden kaynaklı değil deyip başından savuşturmaya kalkmadı ilgisine teşekkür ederim.

Hamdi Özdemir

İşini çok önemsiyor, çok profesyonel ve doğru kişi, işini biliyor, arkadaşlarıma arabalarının onarımı için minimax servisi öneriyorum. Teşekkürler Mehmet bey.

Derya Tuncel

Minimax Servis Ankara Merkezde çalışan Serkan Bey’ e ilgi ve alakasindan dolayi teşekkür ederim. Genelde mini kaskodan başvuranlara yeterli ilgi gösterilmiyor izlenimi oluşmuştu bende bu görüşümün olumlu yönde degişmesine sebep olmuştur.

Ahmet Velioğlu

Dün benimle hasar arıza konusunda çok ilgilendiler. Gerçekten işini seven güleryüzlü insanlar. Herkese tavsiye ediyorum.

Damla Ersoy

Sağlanan hizmet ve ilgi gerçekten çok iyiydi. Arkadaşlar işlerini özveriyle yapıyor. Şiddetle tavsiye ederim. Her zaman tercih edeceğim.

Selma Duru

Yağ filtresini değiştirdim. Ayrıca, muhtemelen ilgilenilmesi gereken başka şeyler de oldu. Tam zamanında teslim edildi. Çalışan herkese teşekkür ederim.

Hoşgeldiniz! Canlı Detek!